HABERLER

FEHİM TAŞTEKİN KONUĞUMUZDU…

Fehim Taştekin tarafsız, net ifadeleri ile tanınan ve cesur gazetecilik vasfını en iyi taşıyan basın emekçilerinden birisi bilindiği üzere ve bilhassa Ortadoğu ile ilgili olarak konusuna çok hakim bir gazetecimiz.
7 Kasım akşamı derneğimizde yapılan söyleşide; bölgeye bizzat giderek orada incelemeler yapmış, şu an ateş altındaki hatları ciddi tehlikelere rağmen katetmiş olan Fehim Bey, Ortadoğu’da günümüzde yaşanan olayların kaynağını, şu anki son durumunu ve ileride yaşanacak olası gelişmelerin Türkiye ve dünya üzerindeki etkilerini tüm açıklığı ile bizlerle paylaştı. Verdiği bu çok önemli bilgiler ve gelen sorulara aydınlatıcı cevapları ile katılımcıların konuya bakışındaki soru işaretlerini de silmiş oldu.
Kıymetli konuğumuz Fehim Taştekin’i yeni yetişen basın mensuplarına örnek olmasını dilediğimiz mesleki duruşundan dolayı tebrik ediyoruz. Oldukça verimli geçen söyleşide vermiş olduğu bilgilerden dolayı camiamız ve derneğimiz adına Fehim Taştekin’e ve gecenin moderatörlüğünü başarılı bir biçimde yürüten Barış Güven’ e teşekkürlerimizi sunuyoruz
  

Yoruma kapalı.

Scroll To Top