HABERLER

MEZBJEN ARALIKTA KARAKİRAZ YOLLARINDA…

 

 21 Aralık Karakiraz Köyü-Şile Doğa Yürüyüşü
Karakiraz Köyü; İstanbul’a 45 dakika mesafede, Ömerli Barajı’nın hemen kuzey doğusunda, Şile’ye giderken eski yol üzerinde küçük bir köy…

Patika boyunca, orman içinden, dere kenarlarından yürüyerek, bazen orman patikalarından, bazen de traktör yollarından geçeceğiz… Yürüyüşümüzü başlangıç noktamızın hemen üstünde tamamlamayı düşünüyoruz.

Toplam 15 km.lik zevkli bir parkur, inişi de bol, çıkışı da… Ve muhtemelen eğlenceli bir yürüyüş olacak 🙂

Gezi Tarihi:21 Aralık 2014 Pazar

Araç Yolculuğu (Gidiş Dönüş): 2 Saat (Gidiş-Geliş)

Parkur Durumu: (Orta zorlukta) Orman içi – Toprak yol – Dere geçişli
Hareket Yeri: Bağlarbaşı dernek önü
Hareket Saati: 07.00 (Mezbjen Doğa Sporları Topluluğu’nda Çerkes saati uygulaması yapılmadığı için, geldiğiniz anda dernek önünde araç yoksa, biliniz ki geç kalmışsınızdır 🙂

Gezi İçin Son Kayıt Günü: 17 ARALIK 2014 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT18.00

Kayıt-Bilgi: 0216 651 00 88
Altunizade Mahallesi Nuh Kuyusu Caddesi No: 110 Bağlarbaşı
Üsküdar-İstanbul
Önerilen Malzemeler: Boğazlı rahat bir ayakkabı, tozluk, rahat bir pantolon ya da eşofman (kot pantolon yürüyüş sırasında rahatsız edebilir), şapka, küçük sırt çantası, yağmurluk, yedek çamaşır. Varsa düzenlik kullandığınız ilaçlar, bol miktarda su ve içecek.

Başvuruda lütfen cep telefonunuzu ve e-mail adresinizi, kan grubunuzu, acil durumda aranacak yakınınızın isim ve cep telefonunu ve servise bineceğiniz yeri bildirmeyi unutmayınız. Son dakika iptallerinin haber verilmemesi bizi çok zor durumda bırakmakta aynı zamanda yedek yazılan kişilerin faaliyete katılma şansını da yok etmektedir, bu konuya dikkatinizi çekeriz.

Önemli Not: 17 Ekim Çarşamba saat 18.00’dan sonra yapılan rezervasyon iptalleri geçerli değildir. Araç gelen kişi sayısına göre ayarlandığı için durumu anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz.

Yoruma kapalı.

Scroll To Top