HABERLER

VEFAT

Kıymetli büyüklerimizden Siba Süleyman Seba’ yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Cenazesi (15 Ağustos 2014) Dolmabahçe Bezmialem Valide Sultan Camisi’ nde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazı sonrasında Feriköy’ deki aile kabristanında toprağa verilecektir. Cenaze namazı öncesi Vodafone Arena’da saat 11.00’de tören düzenlenecektir.

Merhuma Allah’ tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabırlar dileriz.

Siba Süleyman Seba’ ya saygı ile… Kocaman çınarlar vardır; insana bakınca güven veren, dik duruşuyla güç ve gölgesi ile huzur veren… Siba Süleyman Seba, Türkiye futbol tarihinde çok farklı yer alacağa benzer, nedeni de kendisinin farklı duruşudur. Takım ve taraftar ayırt etmeksizin, herkese hoşgörü ve saygı dolu yaklaşımı, insani ilişkilerini ne olursa olsun bozmaması ile örnek bir insandan bahsediyoruz. Dileğimiz odur ki, Siba Süleyman Seba’ nın yaşamı ve futbol camiasındaki duruşu tüm insanlığa örnek olur. Profesyonel yaşamını ve hayata bakışını özetleyen cümleleri ile kendisini saygıyla anıyor, Allah’ tan rahmet diliyoruz.

‘Herkesi bir zaman için aldatabilirsiniz, Bazı kişileri her zaman aldatabilirsiniz, Ama herkesi her zaman aldatamazsınız!’ Siba Süleyman Seba

Yoruma kapalı.

Scroll To Top